Logi sisse

Kaotasid parooli?
Pole veel registreeritud? Registreeru

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

Müügitingimused

ÜLDTINGIMUSED

Müügitingimused kehtivad silverita.ee e-poes ostja (edaspidi Ostja) ja SILVERITA OÜ registrikood 14490218 (edaspidi SILVERITA e-pood) vahel toodete ostmisel.

Allpool olevates tingimustes reguleerimata küsimustes juhinduvad Ostja ja SILVERITA e-pood Eesti Vabariigis kehtivast seadusandlusest ning pooltevahelisi suhteid reguleerivatest teistest aktidest.

SILVERITA e-pood jätab endale õiguse teha tingimustes ja müügihindades muudatusi, et arendada oma e-poodi. Muudatused jõustuvad nende silverita.ee veebilehel avaldamise hetkest alates. Kui muudatused jõustusid pärast Ostja tellimuse esitamist, kohaldatakse Silverita e-poe ja Ostja vahel tekkinud õigussuhtele Ostja poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesolevat lepingu tingimustes on ette nähtud teisiti.

MÜÜGILEPINGU JÕUSTUMINE

SILVERITA e-pood müüb ja Ostja ostab e-poes pakutavaid tooteid.

SILVERITA e-poe ja Ostja vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest SILVERITA OÜ arvelduskontole.

SILVERITA e-poes tellimust vormistades ning maksmist sooritades, kinnitab Ostja, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.

HINNAD

Kõik SILVERITA e-poe hinnad on esitatud Eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu 20%.

Ostudel, mille kogusumma jääb alla 50 euro, hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest vastavalt Ostja valitud tarneviisile. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde ning ei sisalda transpordikulusid. Kampaaniate soodushindade puhul on toodete juures märgitud nii uus hind, kui ka mahakriipsutatult vana hind.

SILVERITA e-pood jätab endale õiguse korrigeerida hindu, muudatused jõustuvad nende SILVERITA e-poe veebilehel avaldamise hetkest alates. Kui Ostja edastas oma tellimuse enne hinna muudatuste jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli arvel kajastatud tellimuse vormistamise momendil. Ostjal ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

SILVERITA e-pood jätab endale õiguse loobuda müügist, kui toote sisestamisel e-poodi on tehtud inimlik viga või tehniline viga. Näiteks eksitus hinna sisestamisel või tehniline viga süsteemis, kui toote hind kajastub SILVERITA e-poes suure vahega tegelikkusest (näiteks kui 50 eurot maksev toode on kogemata müügis 5 euroga). Sellest tulenevalt eeldame, et Ostja mõistab, et tegemist on veaga ja toode ei kuulu sellise hinnaga müümisele.

TOODETE EEST TASUMINE

Makse sooritatakse Paysera vahendusel, väljaspool SILVERITA e-poe keskkonda. SILVERITA e-poel ei ole ühelgi ajahetkel juurdepääsu Ostja pangakonto andmetele.

SILVERITA e-poe toodete eest tasumine toimub erinevate pangalinkide kaudu (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele jne).

Makseid võetakse vastu Eurodes.

Müügileping loetakse sõlmituks ja tellimuse täitmist alustatakse kohe peale seda, kui Ostja on tasunud 100% tellimuse kinnitusest.

TOOTEINFO JA KÄTTESAADAVUS

Teave kauba kohta on esitatud SILVERITA e-poes vahetult toote juures. Kui tooteinfo jääb sulle arusaamatuks, on Sul õigus küsida SILVERITA e-poes lisateavet (info@silverita.ee või helistada telefonil +372 53993477 ).

Tooteinfo ja toodete pildid pärinevad otse tootjatelt ning SILVERITA e-pood ei vastuta nende täpsuse eest. Toodete pildid on illustreerivad.

Kaupade kättesaadavus ja tooteinfo võivad SILVERITA e-poes muutuda. Muudatused jõustuvad nende SILVERITA e-poes avaldamise hetkest alates.

SILVERITA on edasimüüja erinevate brändi ehetele. Seetõttu, jätab SILVERITA e-pood endale õiguse tellimusest taganeda, kui kaup on müüdud ning kui ei saa pakkuda asenduskaupa. Sellisel juhul teavitatakse Ostjat viivitamatult kas e-maili või telefoni teel ning makstud raha kantakse ostja kontole tagasi kuni 1-3 tööpäeva jooksul.

Olemasolevaid Tooteid enne müügilepingu jõustumist ei broneerita.

Kui SILVERITA e-poes hakkab silma mingi toode, mis võiks olla teist värvi või teise suurusega, võib alati pöörduda meie poole ning me saame uurida, kas toodet on võimalik tellida/valmistada sinu soovi järgi (info@silverita.ee või helistada telefonil +372 53993477).

KUIDAS OSTA MEIE E-POES?

SILVERITA e-poes tellimust vormistades ning makset sooritades, kinnitab Ostja, et ta on tutvunud ostureeglitega ja on nendega nõus.

Enne ostu sooritamist tutvu SILVERITA e-poe:

 • tingimustega
 • tooteinfo ja piltidega

Kui leiad sobiva toote, vali: kogus, värv, suurus/pikkus ning paigutage toode ostukorvi kasutades nuppu „Lisa korvi“. Toote lisamine ostukorvi ei kohusta seda toodet ostma.

Sul on võimalus sirvida tooteid SILVERITA e-poes edasi või minna oma ostukorvi, kus saad valitud tooteid vaadata üle ning vajadusel neid muuta või kustutada (vajutades ristile).

Maksmise lehel täida palun ära kõik kohustuslikud väljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu.

Ostja kohustub esitama tellimuse vormistamisel tõeseid andmeid.

Ostu kinnituseks saabub Sinu e-postiaadressile arve. SILVERITA e-pood ei lisa pakki kaasa prindituna arvet.

KOHALETOIMETAMINE

Peale Ostja poolset arve tasumist komplekteerib SILVERITA e-pood tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks meie logistikapartneritele. SILVERITA e-pood postitab tellimuse maksimaalselt 1-3 tööpäeva jooksul pärast tellimuse eest tasumist. Üldjuhul jõuab tellitud toode Ostjani 2-4 tööpäeva jooksul. Maksimaalne tarneaeg on 7 tööpäeva.

SILVERITA e-poes näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad arve tasumise hetkest ja tellimuse summa laekumise hetkest SILVERITA e-poe arvelduskontole.

Sihtkoha või kokkulepitud aja muutumisest on Ostja kohustatud teavitama SILVERITA e-pood´i koheselt enne kauba kohaletoomist.

Tellimuses esitatud andmete täpsusest ja õigsusest sõltub viivituste ja arusaamatuste vältimine kauba kohaletoimetamisel. SILVERITA e-pood ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest.

SILVERITA e-pood ei vastuta toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui toode on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida SILVERITA e-pood ei saanud mõjutada ega ette näha.

SILVERITA e-poe kohaletoimetamise kohustus loetakse täidetuks, kui toode on jõudnud Omniva või Smartposti pakiautomaati.

KOHALETOIMETAMISE VIISID

Omniva pakiautomaat (2,95€). Alates 50€ ostust transport TASUTA. Kohaletoimetamine 1-5 tööpäeva. Paki saad automaadist kätte iga kell, iga päev 24/7.

Itella SmartPOSTi pakiautomaati (2,90€). Alates 50€ ostust transport TASUTA. Kohaletoimetamine 1-5 tööpäeva. SmartPOSTi pakiautomaadid asuvad erinevates kaubanduskeskustes üle Eesti ning on avatud nii kaua kui on avatud kaubanduskeskus. Paki saabudes saadetakse sinu mobiiltelefonile SMS uksekoodiga. Paki kättesaamiseks pole automaadi juures vaja teha muud, kui sisestada puutetundlikul ekraanil SMSis sisaldunud uksekood – selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes!

TAGASTAMINE JA VAHETAMINE

SILVERITA e-poest ostetud tooteid on võimalik tagastada 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest.

Raha tagastatud toodete eest hüvitame Sulle 3-7 tööpäeva jooksul alates toodete jõudmisest SILVERITA e-poodi.

Toote tagastamise kulud katab Ostja.

Toote tagastamiseks tuleb Ostjal esitada Toote ostust taganemise soov e-posti teel. Tuleb teha vabas avaldus e-posti aadressile info@silverita.ee . Saadetud avaldusele vastame 5 tööpäeva jooksul.

 • Ostja nimi
 • Ostja e-mail
 • Ostja pangakonto number
 • Tellimuse number

VAHETADA TOOTEID SILVERITA e-poes pole võimalik, kuna me ei saa garanteerida, et sama toode või muu toode on antud momendil laos olemas. Toodet saab ainult tagastada ning soovi korral tuleb vormistada uus ost.

Tagastatava toote seisukord:

Tagastamisele kuuluv toode peab olema koos originaalsiltidega, mis on pandud otse tootja poolt (see on toote sertifikaat, mis tõestab toote kvaliteeti). Silt ei või olla kahjustatud (näiteks ära lõigatud, määrdunud, kahjustatud või kortsunud).

Tagastamisele kuuluv toode ei tohi omada kasutamise märke. Toode ei tohi olla kantud ning olla kahjustatud.

Kui selgub, et toodet on kasutatud/halvenenud või silt ära lõigatud/kahjustatud, SILVERITA e-poel on õigus tasaarvestada kasutamisest tingitud toote väärtuse vähenemine Sinu poolt toote eest tasutud ning Sulle tagastamisele kuuluva summaga. Tasaarvestamiseks saadab SILVERITA e-pood Sulle avalduse.

VASTUTUS

SILVERITA e-pood ei vastuta postiteenuse pakkuja eksituste eest. Näiteks kättetoimetamise võimaliku hilinemise, toote kadumise või kahjustamise eest.

SILVERITA e-pood ei vastuta võimalike kahjude eest, mis tekkisid seetõttu, et Ostja ei ole käesolevaid TINGIMUSI lugenud.

SILVERITA e-pood ei vastuta tellimuse täitmisel Ostja poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud täitmise võimatuse või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

SILVERITA e-pood vastutab Ostja eest toote müügihinna ulatuses. SILVERITA e-pood ei võta vastutust puudusega Toodete poolt tekitatud kahjude eest nagu vara või informatsiooni kahjustumine, käibe või kasumi kaotamine.

PRETENSIOONIDE ESITAMISE KORD

SILVERITA e-poes müüdud toodetele kehtib 2-aastane pretensioonide esitamise tähtaeg. Esimesel kuuel kuul kannab tõendamise kulud SILVERITA e-pood, olenemata sellest, kes on defekti tekkimises süüdi või kuidas defekti tekkepõhjuse tõendamist teostatakse (näiteks sõltumatu ekspertiisi abil). Ülejäänud pooleteise aasta jooksul on kulutuste kandmise kohustus süüdlasel ehk tootmisdefekti või kauplejapoolsest kohustuse täitmisest tuleneva puuduse korral SILVERITA e-pood ning toote valest kasutamisest tingitud puuduste korral Ostja.

Kui selgub, et Tootel on puudused, mille eest vastutab SILVERITA e-pood, parandame või asendame puudusega toote. Kui Toodet ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastame Ostjale raha.

SILVERITA e-pood ei vastuta ostetud Toodete mittesihipärasest kasutamisest tekkinud kahjude eest (Ostja süül tootel tekkinud puuduste eest), samuti kohaletoimetamise viivituse eest, kui see on tingitud asjaoludest, mida SILVERITA e-pood ei saanud mõjutada.

Kui Ostjal on SILVERITA e-poe suhtes pretensioone, palume need saata e-kirja aadressile info@silverita.ee või helistada telefonil +372 53993477.

SILVERITA e-pood on kohustatud vastama Ostja pretensioonile 14 päeva jooksul arvates selle saamisest.

Käesoleva lepingu tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

Kui Ostja ja SILVERITA e-pood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis nii Ostjal kui ka SILVERITA e-poel on võimalus pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole, et kaitsta oma huve.

Komisjoni pädevuses on lahendada Ostja ja Ettevõtja vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi, mida pooled ei ole suutnud lahendada kokkuleppe teel ja kui vaidlusaluse kauba või teenuse väärtus on 20 või enam eurot. Kaebuse läbivaatamine komisjonis on pooltele tasuta.

SILVERITA e-pood soovib ja loodab lahendada erimeelsusi läbirääkimiste teel.

KONFIDENTSIAALSUS JA PRIVAATSUS

SILVERITA e-poe isikuandmete vastutav töötleja on SILVERITA OÜ (registrikood 14490218), tel +37253993477, e-kiri info@silverita.ee.

Kõik SILVERITA e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud Ostja isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.

SILVERITA e-poes maksed sooritatakse volitatud töötleja Paysera vahendusel, väljaspool SILVERITA e-poe keskkonda. SILVERITA e-poel ei ole ühelgi ajahetkel juurdepääsu Ostja pangakonto andmetele.

 

Milliseid isikuandmeid töödeldakse SILVERITA E-poes:

 • Nimi, telefoninumber ja e-posti aadress või kauba kohaletoimetamise aadress (kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks, kauba kohaletoimetamiseks või muudel seadusega ettenähtud juhtudel);
 • Ostja pangakonto number (kasutatakse Ostjale maksete tagastamiseks);
 • Ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed (kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks);
 • Klienditoe andmed nagu e-post, telefoninumber, nimi (kasutatakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi);
 • E-poe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid (kasutatakse e-poe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks).

 Kliendiks registreerimisel kogub SILVERITA e-pood järgmist informatsiooni:

 • Nimi;
 • E-mail;
 • Demograafilised andmed nt postiindeks;
 • Telefoninumber;
 • Muu informatsioon, mis on seotud kliendiga.

Need andmed on abiks meile, et mõista rohkem klientide vajadusi ja tagada parem teenindus, aga me:

 • Ei avalda infot kolmandatele osapooltele;
 • Võime kasutada andmeid toodete/teenuste arendamiseks;
 • Võime saata e-maile: uute toodete, heade pakkumiste või millegi muu kohta, mis võib olla kasulik info kliendile (saadame Ostjale uudiskirju ning pakkumisi Ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui Ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on iga hetk võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel);
 • Võime kasutada andmeid turuanalüüsi eesmärgil;
 • Võime kasutada e-maili või telefoninumbrit, et kontakteeruda kliendiga.

SILVERITA e-poe küpsiste ehk cookies kasutamine:

Küpsis on väike tekstifail, mis salvestatakse kasutaja arvuti või mobiilse seadme brauserisse veebilehe külastusel.

SILVERITA e-pood kasutab küpsiseid selleks, et:

 • meelde jätta kasutaja eelistused,
 • saada infot, mille abil kohandada meie veebilehti kasutaja huvidele vastavaks.

Külastajal on õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse. Vastava soovi korral peab külastaja muutma oma veebilehitseja seadeid. Küpsiste blokeerimisel peab külastaja arvestama, et kõik veebilehe funktsioonid ei pruugi pärast küpsiste blokeerimist enam külastajale kättesaadavad olla.

SILVERITA E-POE SISU MITTE SIHTOTSTARBELE VASTAV KASUTAMINE

SILVERITA e-poe mitte sihtotstarbele vastav kasutamine, näiteks sisu kopeerimine, muutmine ja avaldamine mis tahes eesmärkidel ilma SILVERITA OÜ kirjaliku loata on keelatud.

Kõiksugune tegevus, mis võib häirida SILVERITA e-poe tööd, on keelatud ning seda võetakse kui õigusvastast rünnet.

Täiendavate küsimuste või huvi korral pöörduge info@silverita.ee